Polska dominacja 3×3

Team Poland. fot.: Agnieszka Szott-Hejmej

Całe podium dla Polski podczas turnieju z serii 3×3 Chance w Brnie.

Bez porażki turniej ze złotem zakończył Team Poland 4 (KLAUDIA SOSNOWSKA, MAGDALENA PARYSEK-BOCHNIAK, MARTYNA CEBULSKA, MARTA MISTYGACZ) pokonując w finale Team Poland 3 (AGNIESZKA SZOTT-HEJMEJ, ANNA PAWŁOWSKA, KLAUDIA GERTCHEN, MARZENA MARCINIAK). Brązowy medal wywalczyła drużyna u23 Team Poland 1 (WERONIKA PAPIERNIK, LILIANA BANASZAK, MARTA MARCINKOWSKA, MARTYNA JASIULEWICZ).
Team Poland 2 dotarł do ćwierćfinału.

Turniej strefowy Wielkopolska – Zachodniopomorskie u17k

Z turnieju strefowego do finału mistrzostw Polski 3×3 u17k awansował Lider Swarzędz i MUKS Poznań.

Stare Babice 3×3 Streetball Challenge 2020

W mocno obsadzonym turnieju w Starych Babicach pierwsze miejsce zajęła drużyna MłodziWierni (HEIDI PAPROCKI, IZABELLA TKACZ, NATALIA WAWRZYNIAK, GABRIELA PIECH), drugie Los Tak Chciał a trzecie Topniejące Kluseczki.