Media Day w SMS Łomianki

SMS Łomianki

Do startu pierwszoligowego sezonu pozostało już tylko kilka dni.

W miniony weekend w Łomiankach przeprowadzono wyjątkową sesję zdjęciową dla obu drużyn Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZKosz.

UL-KA

Urszula Nowicka była inicjatorką zrobienia zdjęć i kalendarza w jej autorskich sukniach. Zabrała swój team z Wałbrzycha, z którym współpracuje na pokazach swoich kolekcji. Wszystkie zdjęcia wykonała Dominika Wiśnik – specjalizującej się w zdjęciach artystycznych, związanych ze światem mody.

Drużyna wyda w tym roku dwa kalendarze – sportowy i w sukniach zaprojektowanych przez Urszule Nowicką i uszytych przez pracownię UL‑KA.

Sezon rozpocznie się 5. października meczem w Warszawie przeciwko SKK Polonia Warszawa. Tego dnia po raz kolejny możliwy jest „siostrzany pojedynek” – w drużynie SKK występuje Joanna Rudenko a w drużynie z Łomianek młodsza Zuzia Rudenko.
Druga drużyna SMS swój pierwszy mecz zagra z następnego dnia w Gdańsku z rezerwami ekstraklasowej Politechniki.

12 października podczas meczu SMS kontra SMS II pracownia UL‑KA przedstawi nam maskotkę, którą zaprojektowała specjalnie dla SMS. Jak będzie wyglądała maskotka jest tajemnicą. Rano wyruszy z Wałbrzycha aby dotrzeć na mecz i być stałym elementem i dodatkowym zawodnikiem w szkole.

Odwiedziłem Łomianki podczas sesji do kalendarzy. Zapraszam na filmową i foto relację z kulis tego wydarzenia.

Kulisy sesji zdjęciowej

Fotorelacja

 

Złote Dziewczyny - Marek Cegliński
Złote Dziewczyny – Marek Cegliński

Miło mi poinformować, że Basket Kobiet został partnerem medialnym książki autorstwa pana Marka Ceglińskiego pod tytułem ZŁOTE DZIEWCZYNY!
Premiera książki w ostatnim tygodniu maja współgra z dokładną, dwudziestą rocznicą największego sukcesu polskiej żeńskiej koszykówki.
Więcej informacji już wkrótce.