Półfinał Sloball2019

Wczoraj Polki zagrały półfinał turnieju SloBall z kadrą Chorwacji.

W dniu wczorajszym rozegraliśmy półfinałowe spotkanie z drużyną Chorwacji. Choć początek spotkania zapowiadał się optymistycznie (14:7 dla naszej kadry) to jeszcze przed przerwą Chorwatki wyszły na prowadzenie. W grze naszego zespołu było widoczne trudy dwóch bardzo trudnych meczów poprzedniego dnia. II i III kwarta to wyraźne zwycięstwa zawodniczek z Chorwacji (9:19; 5:18). W IV kwarcie nasze dziewczyny jeszcze próbowały zniwelować rozmiary porażki i wygrały tę część meczu (22:10), ale niestety straty z trzech kwart były za wysokie. Powiedział trener Bartosz Słomiński

Punkty dla naszej kadry zdobywały: Dominika Ullmann 8 pkt., Julia Jeziorna 7 pkt. (1×3), Karolina Ułan 7 pkt. (1×3, 6 zb.), Coletta Szabłowska 6 pkt., Pola Nilsson 6 pkt. (7 zb.), Weronika Kassin 6 pkt. (2×3, 6 zb.), Aleksandra Burzyńska 5 pkt. (1×3), Gabriela Zaron, Kornelia Sobańska po 4 pkt, Milena Jarkiewicz, Dominika Bednarek po 0 pkt.