Składy Kadr Narodowych

PZKosz podał szerokie składy młodzieżowych kadr narodowych.

Reprezentacja U 14 Kobiet

1 Antosiewicz Angelika KSKK Koszalin
2 Balkan Eda MUKS Piaseczno
3 Banachowska Luiza KK Młode Lwice Gdańsk
4 Barańska Wiktoria MKS Kusy Szczecin
5 Bartoszek Emilia MKS Pałac Młodzieży Tarnów
6 Batura Nicola MUKS Poznań
7 Brzustowska Nina OŚ AZS Poznań
8 Cabała Magdalena MOSiR Bochnia
9 Ciechoń Maria MKS Zryw Toruń
10 Conte Wittoria RMKS Rybnik
11 Dresler Julia KKS Pro Basket Kutno
12 Dżochowska Karolina MLKS Rzeszów
13 Dzięciołowska Aleksandra ŁKS KK Łódź
14 Ellis Elżbieta KSKK Koszalin
15 Formela Cyntia UKS Bat Kartuzy
16 Frąckiewicz Maja RMKS Rybnik
17 Gilmajster Agata UKS Bat Kartuzy
18 Grobel Kamila UKS Bat Kartuzy
19 Gromadzińska Agnieszka KKS Olsztyn
20 Grudzień Maria TK Alles Głowno
21 Górlikowska Julia UKS Bat Kartuzy
22 Ilas Gabriela MKS Kusy Szczecin
23 Juskowiak Natalia MUKS Poznań
24 Kalenik Emily KK Młode Lwice Gdańsk
25 Kisiel Patrycja UKS Basket 47 Białystok
26 Kobiałko Klaudia Basket Piła
27 Kowalska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów
28 Maćkowiak Maja WSTK Wschowa
29 Makurat Agata UKS Bat Kartuzy
30 Malchrowicz Oliwia MUKS Poznań
31 Markowicz Małgorzata MKS MOS Wrocław
32 Michałowska Weronika MKS Kusy Szczecin
33 Nieściór Weronika UKS Basket 47 Białystok
34 Nogal Daria KS Basket 25 Bydgoszcz
35 Nowogórska Antonina KKS Olsztyn
36 Olszewska Oliwia UKS Basket 47 Białystok
37 Piasecka Malina UKS Lider Swarzędz
38 Piotrowska Wiktoria MUKS Poznań
39 Piwowar Paulina MKS MOS Wrocław
40 Przeradzka Martyna KKS Olsztyn
41 Różewska Zofia GTK Gdynia
42 Ryng Julia GTK Gdynia
43 Sajdak Roksana MKS MOS Wrocław
44 Skawińska Julia KU AZS UMCS Lublin
45 Skowron Agnieszka MKS MOS Wrocław
46 Socha Weronika KSKK Koszalin
47 Szczygieł Blanca MUKS Bydgoszcz
48 Tryzno Hanna KSKK Koszalin
49 Walania Karolina UKS Lotnik Wierzawice
50 Walczak Michalina MUKS Poznań
51 Węcłaś Klaudia MUKS Piaseczno
52 Wilbik Julia UKS Bat Kartuzy
53 Zając Wiktoria MOSiR Bochnia
54 Zajączkowska Maja La Basket Warszawa
55 Zalewska Weronika KKS Pro Basket Kutno

Sztab Szkoleniowy:

1. Świerk Mariusz Trener główny Kadry U14K
2. Karlik Artur Trener asystent Kadry U14K
3. Eljasz-Radzikowski Wojciech Trener asystent Kadry U14K

Reprezentacja U 15 Kobiet

1 Boks Wiktoria AKS SMS Łódź
2 Bołbot Emilia MUKS Widzew Łódź
3 Boniewska Laura MKS Kusy Szczecin
4 Gebert Daria GTS Pruszcz Gdański
5 Harasimowicz Marcelina AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6 Harasimów Monika MKS MOS Wrocław
7 Jarząb Alicja UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg
8 Jasińska Jagoda Młode Lwice Gdańsk
9 Jastrzębska Wiktoria UKS LA Basket Warszawa
10 Jurczak Marta MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
11 Kamińska Paulina KS Pogoń Ruda Śląska
12 Kierzkowska Hanna UKS Trójka Żyrardów
13 Kilar Weronika MLKS MOS Rzeszów
14 Kluczyńska Gabriela SKS 12 Warszawa
15 Kowalczuk Wiktoria UKS Basket Zgorzelec
16 Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski
17 Koźlik Katarzyna UKS Olimp Rawicz
18 Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
19 Lemieszek Zuzanna MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
20 Masłowska Marta MUKS Poznań
21 Michniewicz Julita UKS Basket Zgorzelec
22 Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów
23 Mucha Wiktoria AKS SMS Łódź
24 Pawelczyk Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
25 Pietrzak Maja MKS Tęcza Leszno
26 Plich Angelika MUKS Bydgoszcz
27 Rok Aleksandra JAS FBG Sosnowiec
28 Ryzińska Daria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
29 Serednicka Julia PTK Pabianice
30 Skrzypczak Wiktoria MKS Tęcza Leszno
31 Sosińska Jagna MKS MOS Wrocław
32 Stefańska Martyna MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
33 Sztąberska Marta KKS Olsztyn
34 Świech Julia Ósemka Skierniewice
35 Trębowicz Daria MKS MOS Wrocław
36 Tołtyżewska Emilia UKS LA Basket Warszawa
37 Trzymkowska Oliwia MMKS Katarzynki Toruń
38 Węglarz Oliwia UKS Pałac Młodzieży Tarnów
39 Wnuk Natalia UKS Trójka Żyrardów
40 Zając Aleksandra MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:

Kubaszczyk Adam Trener główny Kadry U15K
Duchnowski Radosław Trener asystent Kadry U15K
Brodziński Maciej Trener asystent Kadry U15K
Pakólski Krzysztof Trener motoryki Kadry U15K
Artych Katarzyna Fizjoterapeutka Kadry U15K

Reprezentacja U 16 Kobiet

1 Arczewska Aleksandra MKS Tęcza Leszno
2 Banucha Konstancja UKS Siódemka Sopot
3 Budych Paulina OŚ AZS Poznań
4 Ciecierska Zuzanna UKS Huragan Wołomin
5 Duda Aleksandra UKS Kormoran Sieraków
6 Dudek Weronika AZS AJP Gorzów Wlkp.
7 Flaszak Oliwia UKS Lider Swarzędz
8 Flaszak Wiktoria UKS Lider Swarzędz
9 Jabłońska Emilia Politechnika Gdańska Gdańsk
10 Janczak Alicja ULPKS Iskra Konstantynów
11 Jędrzejczak Olga OŚ AZS Poznań
12 Kluczyńska Gabriela SKS 12 Warszawa
13 Kobylińska Joanna AZS AJP Gorzów Wlkp.
14 Kuczyńska Aleksandra AZS AJP Gorzów Wlkp.
15 Kurach Natalia MPKK Sokołów Podlaski
16 Kuraś Magdalena MKS Pałac Młodzieży Tarnów
17 Machajska Patrycja ZKS Stal Stalowa Wola
18 Myszkowska Julia KKS Pro-Basket Kutno
19 Obrodzka Nicola RMKS Rybnik
20 Parzeńska Maja UKS Basket Ostrów Wielkopolski
21 Piechowiak Weronika OŚ AZS Poznań
22 Podwyszyńska Julia MKS Kusy Szczecin
23 Rogozińska Alicja MKS MOS Ślęza Wrocław
24 Rogulska Kamila MKS MOS Konin
25 Rosińska Natalia UKS SMS Łódź
26 Rudenko Zuzanna MUKS Piaseczno
27 Sztąberska Marta KKS Olsztyn
28 Szymkiewicz Magdalena VBW GTK Gdynia
29 Śmiałek Ewelina MUKS Bydgoszcz

Sztab szkoleniowy:

Lubow Szwecowa-Knap Trener główny Kadry U16K
Zieliński Grzegorz Trener asystent Kadry U16K
Dobrowolski Krzysztof Trener asystent Kadry U16K
Bieszke Mateusz Trener motoryki Kadry U16K
Kocybik Przemysław Fizjoterapeuta Kadry U16K

Reprezentacja U 18 Kobiet

1 Banaszak Liliana Enea AZS Poznań
2 Bazan Julia MLKS MOS Rzeszów
3 Duchnowska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4 Duda Marta MMKS Katarzynki Toruń
5 Grzenkowicz Łucja MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
6 Hipp Weronika MKS MOS Wrocław
7 Keller Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
8 Klimek Natalia UKS Trójka Żyrardów
9 Klugmann Zuzanna VBW GTK Gdynia
10 Kośla Emilia UKS La Basket Warszawa
11 Kowalczyk Daria PTK Pabianice
12 Kowalewska Magdalena MUKS Poznań
13 Kowalska Martyna MKS Tęcza Leszno
14 Kuczyńska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
15 Kulińska Zuzanna VBW GTK Gdynia
16 Lemańska Olga Agata MKS MOS Wrocław
17 Leszczyńska Martyna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
18 Makurat Anna Basket 90 Gdynia
19 Piestrzyńska Julia PTK Pabianice
20 Popiół Natalia UKS Żak Nowy Sącz
21 Pszczolarska Aleksandra UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg
22 Puter Bożena TS Wisła Kraków
23 Rudzka Justyna PTK Pabianice
24 Szulc Magdalena VBW GTK Gdynia
25 Trzeciak Olga AZS AJP Gorzów Wielkopolski
26 Ustowska Aleksandra VBW GTK Gdynia
27 Wińkowska Anna UKS Trójka Żyrardów
28 Wojtala Aleksandra KS JAS-FBG Zagłebie Sosnowiec
29 Wróblewska Kaja Enea AZS Poznań
30 Wróblewska Sara Enea AZS Poznań
31 Wypustek Aleksandra MKS MOS Wrocław
32 Zięmborska Aleksandra Enea AZS Poznań

Sztab szkoleniowy:

Gordon Maciej Trener główny Kadry U18K
Snochowski Michał Trener asystent Kadry U18K
Rozwadowski Piotr Trener asystent Kadry U18K
Oracz Paweł Trener motoryki Kadry U18K
Hernik Jacek Fizjoterapeuta Kadry U18K

Reprezentacja U 20 Kobiet

1 Bacik Ewa AZS Politechnika Korona Kraków
2 Duchnowska Paula AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3 Dul Aleksandra AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4 Falkowska Alicja MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
5 Grabska Alicja AZS Politechnika Korona Kraków
6 Gwizdała Natalia ŁKS SMS Łódź
7 Jasiulewicz Martyna Olimpia Wodzisław Śl.
8 Jaworska Patrycja Miles Community College Miles City
9 Kocaj Katarzyna Artego Bydgoszcz
10 Kućko Julia MMKS Katarzynki Toruń
11 Maciejewska Agata UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
12 Makurat Anna Basket 90 Gdynia
13 Marcinkowska Marta Basket 90 Gdynia
14 Markowska Anna VBW GTK Gdynia
15 Matkowska Karolina AZS AJP Gorzów Wielkopolski
16 Niedźwiedzka Klaudia Wisła CanPack Kraków
17 Niełacna Julia MUKS WSG Supravis Bydgoszcz
18 Niemojewska Julia Enea AZS Poznań
19 Nowakowska Weronika Panola College Panola
20 Papiernik Weronika MUKS Poznań
21 Podkańska Karolina ŁKS SMS Łódź
22 Stefańczyk Karolina Enea AZS Poznań
23 Szydłowska Karolina UKS Trójka Żyrardów
24 Wdowiuk Marta MUKS Poznań
25 Wieczyńska Marta UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
26 Zieniewska Barbara MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:

Szewczyk Krzysztof Trener główny Kadry U20K
Lebiedziński Marek Trener asystent Kadry U20K
Szwej Krzysztof Trener asystent Kadry U20K
Kaczocha Marcin Trener motoryki Kadry U20K
Piesik Adam Fizjoterapeuta Kadry U20K

Reprezentacja U 23Kobiet

1. Julia Bazan MLKS Rzeszów
2. Natalia Gwizdała AKS SMS Łódź – Koszykówka
3. Monika Naczk Towarzystwo Sportowe Ostrovia Ostrów Wielkopolski
4. Julia Niemojewska ENEA AZS Poznań
5. Jowita Ossowska Basket 90 Gdynia
6. Aleksandra Parzeńska ENEA AZS Poznań
7. Kamila Podgórna Basket 90 Gdynia
8. Martyna Pyka Politechnika Gdańsk
9. Karolina Stawińska Basket 90 Gdynia
10. Magdalena Szajtauer AZS AJP Gorzów Wielkopolski
11. Weronika Telenga UKS Basket Aleksandrów Łódzki
12. Aleksandra Wajler ŁKS SMS Łódź

Sztab szkoleniowy:

Roman Skrzecz
Tomasz Cielebąk
Elżbieta Nowak
Justyna Krzemień

 

Złote Dziewczyny - Marek Cegliński
Złote Dziewczyny – Marek Cegliński

Miło mi poinformować, że Basket Kobiet został partnerem medialnym książki autorstwa pana Marka Ceglińskiego pod tytułem ZŁOTE DZIEWCZYNY!
Premiera książki w ostatnim tygodniu maja współgra z dokładną, dwudziestą rocznicą największego sukcesu polskiej żeńskiej koszykówki.
Więcej informacji już wkrótce.